Thumb

Bu paket geçici süreliğine 39.90₺ yerine 21.99₺ dir.

Bu kurs kendi blog sitesini yapmak isteyen kişiler için hazırlanmıştır.

Sizlerin ister yazılım hakkında az bilginiz olsun ister hiç bilginiz olmasın farketmez bu eğitimde harika bir blog sitesi yapacağız.

Sizlerde eğitimi izleyin ve harika bir blog sitesine sahip olun.Eğitimi izledikten sonra bazı projeleri yapabilir hale geleceksiniz.

Emlak sitesi, firma sitesi, haber sitesi gibi çeşitli bir çok siteyi yapabileceksiniz. Eğitim sıfırdan hiç bir şey bilmeseniz bile size oldukça yarar sağlayacaktır. Html ile başlayan bu eğitim ileri seviyeye kadar devam etmektedir.

 

Eğitimde anlatılan bilgiler aşağıda bulunmaktadır.

Mysql işlemleri

Slider işlemleri

Ayarlar modülü

Kategori işlemleri

Ürün ekleme işlemleri

Mail gönderme

Yorum yapma

Kullanıcı kayıt ve giriş işlemleri

Güvenlik önlemleri

Seo url işlemleri

Sayfalama yapımı

Html Dersleri

Css dersleri

Bootstrap dersleri

 

ve daha birçok konular eğitimin içinde mevcuttur. 

Eğitimde php ve mysql ile harika bir proje geliştirdik. Eğitime her geçen gün yeni video eklenmektedir.

Oldukça faydalı bu eğitimi sizlerde hemen alarak eğitime başlayabilirsiniz. Eğitim bittikten sonra mükemmel bir blog sitesi sizlerin de elinizde olacak. Eğitim boyunca hiç bir şeyi önceden bilmenize gerek yok. Sıfırdan hiçbir bilginiz olmadan bile bu eğitimi çok güzel bir şekilde anlayabilirsiniz.

 

Eğitim için aklınıza takılan soruları da maximum 1 saat içinde yanıtlıyorum. Ayrıca kurmuş olduğumuz telegram grubumuza da katılarak sorularınızı anında sorabilirsiniz. Bu grupta hem bu eğitimi almış kişiler hem de kanalımızı takip eden bir çok kişi bulunmaktadır.

 

Eğitim sizler için hazır o halde sizleri de bu harika eğitime bekliyorum.