Thumb

 

İster mysql hakkında biraz bilginiz olsun ister hiç bilginiz olmasın hiç farketmez. Bu eğitimde kendinizi harika bir şekilde geliştirebilirsiniz.

Bu kursumuzda sıfırdan mysql eğitimini içeriyor. Eğitimde bir çok mysql kodlarını sizlere gösterdim. Sizlerde bu eğitim serisini izlediğiniz zaman mysql hakkında yapamadığınız hiç bir şey kalmayacak.

Eğitim içerisinde bir çok mysql komutları bulunmaktadır. Sizlerde  hemen eğitime başlayın ve birçok mysql kodunu öğrenin.

Eğitimde bol örnekli bir şekilde bir çok mysql komutları bulunmaktadır.

Veritabanı nedir ne işe yarar ve mysql hakkında birçok  bilgi bu eğitim serisinde mevcut

Veritabanına bağlanmayı

Mysql kullanmak için gerekli kurulumları

İnsert(Veritabanına değer yükleme)

Update(Veritabanından değer değiştirme)

Select(Veritabanından değerleri listeleme)

Delete(Veritabanından değer silme )

Mysql'e bağlanma

Where komudunu

Join ile tablo birleştirme işlemini

Left Join ile Rıght Join arasındaki farklarını

ve daha bir çok komutları bol örnekli bir şekilde tamamladık.

Eğitimin içerisinde bol bol örnekler mevcuttur.

Oldukça faydalı bu eğitimi sizlerde hemen alarak eğitime başlayabilirsiniz.  Bu eğitimden sonra bir çok projeyi sizlerde başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Ayrıca sizlere özel kurmuş olduğum telegram grubumuza da katılarak bu eğitimi almış diğer kişiler ile de tanışıp muhabbet edebilir ve sorularınızı oradan da sorabilirsiniz.

Eğitimde sürekli yeni videolar eklenmeye devam edecektir.  Eğitim sürekli güncel kalacaktır. Ayrıca sormuş olduğunuz soruları tıpkı diğer kurslarımızda olduğu gibi bu kursumuzda da maximum 1 saat  içinde yanıtlayacağım. Bu sayede cevapları hızlıca görmüş olacaksınız.

O zaman eğitimde görüşmek üzere